EKİBİMİZ

5 kişilik bir ekiple, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için, kolları sıvadık. Bugün 24 kişilik bir ekip olarak; birlikte gelişip, birlikte büyümenin önemine inanarak, yarın daha fazla çalışanla yola devam etmenin inancındayız. Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için, kolları sıvadık.

 

Birlikte yürüdüğümüz yolda üç yılını tamamlamış iş arkadaşlarımızın dil eğitimi almasına olanak sağlıyoruz ve beş yılını dolduran çalışma arkadaşlarımızın yurt dışında 3 ay dil eğitimi almalarını sağlıyoruz. Başarılı ve gelişime açık birim amirlerinin özel üniversitelerde “Turizm Yönetimi Konusunda” master yapmalarını sağlıyoruz.

 

Her yıl düzenli aralıklarla ekip arkadaşlarımızla birlikte motivasyon gezileri, kaynaşma etkinlikleri, drama çalışmaları düzenleyerek gelişimimize katkı sağlıyor ve her yıl düzenli check-up yaptırarak sağlığımıza da özen gösteriyoruz.

 

Ekip arkadaşlarımızı, sektöre yeni başlamış veya sektörü tanımaya çalışan kişilerden seçip ve FTS KONGRE vizyonuna uygun yetiştirmeye özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın hayal gücü, içtenlik, sorumluluk bilinci, akıllıca planlanmış hatasız organizasyonlar gerçekleştirme kabiliyetlerini geliştirmek için çalışıyor ve sektöre dinamik, iş bilen, sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştiriyoruz.

 

2008 yılından beri her yıl çalışanlarımıza sektör hakkında doğru bilgi, gelişmeler ve değişimler hakkında hizmet içi eğitimler veriyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte her yıl hizmet içi eğitimlerin yanı sıra, alanında uzman eğitmenlerden kişisel gelişim eğitimleri alıyoruz. Her çalışanın ilk altı ayını tamamlaması ile birlikte Avrupa’ya, görevde yükselme aldığında ise Amerika’ya geziler düzenleyerek uluslararası deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

 

Çalışanlarımız için yatırım yapmaya, çalışanların kişisel gelişimine katkıda bulunmaya önem veriyoruz. Bir aile şirketi gibi içten ve kurumsal yapı içerisindeki sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz.

 

Burhan MUTLU

Genel Müdür

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

iletişim
Güzeltepe Mah. Alper Cad. No: 14/9 06540 Çankaya/Ankara
info@ftskongre.org
T :+90 312 439 68 04 - 05
F :+90 312 439 68 02
2018 © Her hakkı FTS KONGRE’ye aittir.
Web Tasarım Teknobay